Vize İşlemleri
Vize İşlemleri

Vize Danışmanlığı

Türkiye’nin en güvenilir vize danışmanlık firması Admin Tour Turizm ile  en hızlı ve kaliteli şekilde dilediğiniz ülkelere vize danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Uzman ve çalışkan kadromuz ile sizlere mümkün olan en pratik bir şekilde dilediğiniz ülkeye vize danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Firmamız sayesinde vize işlemlerinizi daha kolay ve daha pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Vize danışmanlığı hizmetlerimizi alanında eğitimli olan güler yüzlü kadromuz üzerinden 7/24 garanti kapsamında gerçekleştiriyoruz. Vize alımı ve başvuru işlemleriniz tarafımızdan kesintisiz bir biçimde takip ediliyor. Üstelik de tüm bu işlemlerden sizlerden ek ücretler talep etmiyoruz. Vize danışmanlığında 81 ilden yoğun olarak tercih edilen firmamızdan kolay bir şekilde bu hizmeti talep edebilirsiniz. Kaliteli vize koordinasyon hizmetlerimizden memnun kalma garantisi sunuyoruz. Tercihiniz doğrultusunda kurumsal firmanız veya sevdikleriniz için vize danışmanlığı için bizlere başvuru yapabilirsiniz.

Vize Danışmanlığı Hizmetinde Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Vize danışmanlığı konusunda profesyonel destekler almak istediğinizde Admin Tour seyahat firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Firmamız vize danışmanlığında 10 yıllık tecrübelere sahiptir. Bu sayede sizlere kusursuz ve son derece hızlı bir şekilde hizmetler sunuyoruz. İnternet dünyasında her alan sıradan vize danışmanlığı firmalarından farklıyız. Profesyonel ekibimizle vize işlemlerinizi kesintisiz bir şekilde takip ediyoruz. Vize danışmanlığında 2023 yılına ait en güncel fiyat listesini kurumsal web sitemizden sunuyoruz. Bu sayede dilediğiniz yabancı ülkeler için ne kadarlık vize ücreti ödeyebileceğiniz hakkında bilgi almanızı sağlıyoruz. Firmamız sayesinde evinizin konforunda online olarak vize başvurusu yapabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde tüm vize işlemlerinizi tarafımızdan gerçekleştirdikten sonra pasaport belgenizi sizlere teslim ediyoruz. Firmamız vize danışmanlığı firmalarından farklı olarak daha düşük fiyat tarifesi sunuyor. Bu sayede gerek zamandan ve gerekse de maliyet bakımından tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Vize Danışmanlık Hizmetleri

Yurt dışına yapacağınız seyahatleriniz için vize başvurularının olduğu bir aşamadan geçme gibi bir zorunluluğunuz var. Vizesiz giriş yapabileceğiniz ülkeler elbette mevcut ancak dünyanın birçok yerinde hala vize uygulaması devam ediyor. Seyahat edeceğiniz her ülkenin farklı vize işlemleri olması ilk başta gözünü korkutabilir. Oldukça karışık ve zorlu görünen vize işlemlerinde danışmanlık yaparak yanınızda olmaya devam ediyoruz. Başvurusu yapılacak vize evrakları, vize başvuru formunun doldurulması ve düzenlenmesi, sürecin takip edilmesi gibi birçok aşamada hizmet veriyoruz. Bizimle birlikte yapacağınız vize başvurularının her detaya dikkat ederek sorunsuz bir süreç yaşamanız bizim için oldukça önemli.

Yurt dışı seyahatinize karar verdikten sonra yapmanız gereken işlerin arasında ilk sıralarda vize başvurusu olmalı. Uçak bileti ve otel rezervasyonlarınızın tarihlerini vize başvurularınızın süreçlerini göz önüne alarak yapmanız önemli. Uçak bileti ve otel rezervasyonlarınızı gerçekleştirdiğiniz tarihe vizenizin çıkmaması durumda zorlu bir süreç yaşayabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için gerekli ayarlamaları yapıyor ve mağduriyet riskini en aza indiriyoruz. Vize başvurusu sırasında konsoloslukların yoğun zamanlarını tahmin ediyor ve seyahatinizden minimum 2 hafta maksimum 4 hafta öncesinde bu işlemler için bize danışmanızı öneriyoruz. Bunun ardından gitmek istediğiniz yerin vize detayları hakkında sizi bilgilendiriyor ve gerekli işlemleri uyguluyoruz.

7/24 Vize Danışmanlığı Hizmeti

Vize danışmanlığı hizmeti almak için artık sıradan vize danışmanlığı sitelerine yönelmeniz gerekmiyor. Firmamız sayesinde evinizin konforunda 7/24 bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Geniş ulaşım seçeneklerimiz üzerinden profesyonel kadromuzla iletişime geçebilirsiniz. Uzman vize danışmanlarımız sayesinde vize işlemleri hakkında detaylı bir şekilde ön bilgiler alabilirsiniz. Firmamız sayesinde tercihiniz doğrultusunda kurumsal firmanız için de kurumsal vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Çalışanlarınız için de vize danışmanlığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Profesyonel Ve Garantili Vize Danışmanlığı Hizmeti

Türkiye’nin en kapsamlı seyahat firması olarak 10 yıldan buyana profesyonel ve garantili bir şekilde vize danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz. Başarılı ve insan ilişkileri güçlü vize danışmanlarımız sayesinde tüm beklentilerinize kusursuz bir şekilde çözümler üretiyoruz. 2020 yılında en uygun fiyata vize yaptıran ülkelerin tam listesini kurumsal web sitemiz üzerinden yayınlıyoruz. 2020 yılında vize işlemleri için hangi kurumlara başvurmanız gerektiği yönünde güncel bilgiler aktarıyoruz.

Düşük Masraflı Vize Danışmanlık Hizmeti

Düşük masraflar üzerinden vize işlemleri yaptırmak istediğinizde lider seyahat firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız internet dünyasından vize danışmanlığı yapan birçok firmalara oranla daha düşük bir harcama yapmanıza yardımcı oluyor. Tüm işlemlerinizde harcayabileceğiniz fiyat listesi tarafımızdan sizlere iletiliyor. Firmamızdan vize danışmanlığı başvurusunu dilerseniz kurumsal telefon hattımızdan veya dilerseniz online müşteri temsilcimiz üzerinden yapabilirsiniz.

 

Schengen Vizesi

Adından sıkça söz ettiren Schengen vizesi için gerekli evrakları hazırlayıp bize teslim etmeniz yeterli. Vize başvuru formunun eksiksiz doldurulması bu aşamada için oldukça önemli. Schengen vizesi için her bireyin pasaport, vize talep formu, yurt dışı seyahat sağlık sigortası, biyometrik fotoğraf, uçak bilgisi ve konaklama rezervasyon çıktısı ve gelir belgesi göstermesi gerekiyor.

Schengen vizesi için sahibi, ortağı ya da çalışmakta olduğunuz şirketin orijinal faaliyet belgesi (son 3 aya ait), güncel vergi levhası, SGK giriş belgesi, son 3 aya ait SGK hizmet dökümü, resmi gazete, ticaret ve sanayi odası kaydı, imza sirküleri ve şirkete ait bir antetli kağıda yazılmış vize talep dilekçesi imzalı ve kaşeli bir şekilde hazırlanmalı. Vize talep dilekçesi yazarken verilecek bilgiler şirket sahibi, ortağı ve çalışanı için şu şekilde olması gerekiyor;

Şirket sahibi/Ortağı için:

·         İsim – soy isim

·         Seyahat başlangıç ve bitiş tarihleri

·         Seyahat amacı

·         Seyahat masraflarının nasıl karşılanacağı

Çalışan için:

·         Şirketteki görevi

·         İsim – soy isim

·         Seyahat başlangıç ve bitiş tarihleri

·         Seyahat amacı

·         Seyahat masraflarının nasıl karşılanacağı

Öğrenciler için ( Ekstra olarak ):

·         Öğrenci belgesi

·         18 yaşını doldurmayanlar için anne babadan alınan izin belgesi

Çalışmayanlar için;

·         Giderleri karşılayacak, sponsor olacak anne, baba, eş gibi bir yakın tarafından yazılan belge

İngiltere Vizesi

İngiltere vizesi için gereken başvuru evrakları Schengen vizesi için istenen evraklar ile benzerdir. İngiltere vizesi başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurulmalı ve bilgilerin doğruluğu kanıtlanmalıdır.

Amerika Vizesi

İngiltere ve Schengen vizesi için gerekli olan evraklar Amerika vizesi içinde geçerli. Amerika vizesindeki en önemli unsur yüz yüze görüşme esnasındaki tavırlarınız olacaktır.

Dubai Vizesi

En hızlı ve kolay şekilde alınan vizelerin başında Dubai vizesi geliyor. Turistik, ticari ve transit Dubai vize türlerinin her birinden farklı evraklar isteniyor. Öncelikle hangi vize türünü alacağınıza karar vermeli ve evraklarınızı bu doğrultuda hazırlamalısınız. Dubai vize başvuru sürecinde danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İşlemler için temel evrakları ise en az 6 ay geçerli pasaport, renkli taranmış nüfus cüzdanı, pasaportta kişi bilgilerinin bulunduğu sayfanın renkli taranmış hali, vize ücretinin ödendiğini gösteren banka dekontu şeklinde sıralayabiliriz.

Dubai vizesi 1ila 3 gün içinde sonuçlanmaktadır. 

Çin Vizesi

Dubai vizesi gibi çabuk sonuçlanan Çin vizesinde turistik ve ticari amaçlı vize türleri bulunuyor. Çin vizesi için gerekli belgeleri seyahatin başlamasından sonra 6 ay boyunca geçerli pasaport, Çin’den gelen Belediye onaylı davetiye, kimlik fotokopisi, yerleşim belgesi dokümanı aslı ( e-devlet ),  2 adet fotoğraf, güncel banka hesap bilgileri, sabıka sicil kaydı, uçak ve otel rezervasyonlarının belgesi.

Hindistan Vizesi

Hindistan vizesinde ticari ve turistik vizeler farklı detaylar içeriyor. Online Hindistan vizesi başvuru formu, 1 adet vesikalık fotoğraf, banka onaylı hesap ekstresi, nüfus cüzdanı, pasaport fotokopisi, başvuru yapan kişinin ismine bir fatura ya da ikametgah belgesi, otel ve uçak rezervasyonları, öğrenci belgesi (öğrenciler için) Hindistan vizesi başvurusu için istenen evraklar.

 

 

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?