Vizesiz Turlar

Alışveriş sepetiniz boş!

Vizesiz Turlar

Yurtdışı seyahatlerinde birçok kişinin önüne çıkan en büyük engellerden biri de vize işlemleri kuşkusuz. Uzun vize işlemleriyle uğraşmadan yalnızca pasaportunuzla tatil yapma hayalleriniz varsa kolaylıkla gidebileceğiniz sayısız ülke var. Vizesiz turlar sayesinde yeni yerler keşfetmek çok daha keyifli.

·       Vizesiz Turların En Popüler Destinasyonları

En Ucuz

·         Balkanlar TuruEn çok tercih edilen vizesiz turların başında gelen balkan turları bize benzeyen ancak küçük farklılıklar içeren bir kültür ile tanışmanızı sağlıyor. Bu turlarda ulaşım konusunda da çeşitli avantajlarınız bulunuyor.

·         Beyrut Turu: Lübnan kültürünü tanımak ve kendilerine özgü lezzetlerinin tadına bakmak için yapmanız gereken tek şey Lübnan’a bir uçak bileti almak. Kendine özgü bir tarihi dokusu ve atmosferi olan bu yere 1,5 saatlik bir uçuş sonrasında ulaşmanız mümkün. Akdeniz ikliminin etkisi altında olan ve vizesiz turlarınızda size kendine hayran bırakacak turlar arasına giren Beyrut turlarında sevdiklerinizle birlikte keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

·         Ukrayna Turu: Son zamanların isminde sıkça söz ettiren ülkeleri arasında olan Ukrayna her geçen gün daha fazla turiste ev sahipliği yapıyor. Nehir kıyısında konumlanan Kiev’in başkenti olduğu Ukrayna en eğlenceli tatillerin kapısını aralıyor. Gece hayatının oldukça hızlı bir şekilde ilerlediği Lviv Ukrayna’nın şehirlerinden biri. Ukrayna’ya geldiğinizde şehrin önemli noktalarını gezebilir sonrasında eğlence hayatının akışına kendinizi bırakabilirsiniz.

·         Batum Turu: Gürcistan denince akla gelen Batum Türkiye’ye yakın olması sayesinde büyük bir avantaja sahip. Vizesiz turlar içerisinde en çok tercih edilen yerlerden olan Batum konaklama ve daha birçok alanda sunduğu uygun fiyatlarla dikkatleri üzerine çekiyor.

En Egzotik

·         Tayland Turu: Dillerden düşmeyen egzotik tatillerin en bilindik adresi olan Tayland, adaları ile muhteşem bir tatil geçirmenizi sağlıyor. Doğal güzelliklerini her köşesinde cesurca sunan bu yer vizesiz turların en sıcak atmosferine sahip olanı belki de. Buraya geldiğinizde tapınakları çok yakında görebilir, rahatlamak için ünlü Thai masajını deneyimleyebilirsiniz. Tropikal iklimin bir nimeti olan meyvelerin tadına bakabilir, yeni tatlarla buluşmanın dayanılmaz hazzını yaşayabilirsiniz. Tayland turu içinizi ısıtacak, renkli bir tatil seçeneği sunuyor.

·         Fas Turu: Arap kültürü ilginizi çekiyor ve bu kültürü en eğlenceli yerinde görmek istiyorsanız tercihinizi Fas’tan yana kullanabilirsiniz. Arap şehirlerinden en çok ilgi göreni Fas misafirlerini büyülemeye devam ediyor. Kendine has mimari yapıları ve her sokakta karşınıza şehre ait özellikler size bir filmin içerisindeymişsiniz hissini verebilir. Fas’ın başkenti olan Rabat Arap kültürünü oldukça net bir şekilde gözler önüne seriyor. Eğer daha eğlenceli bir Arap kültürü ile tanışmak isterseniz Fas turları kapsamında Kazablanka'yı tercih edebilirsiniz.

En Yeşil

  • ·         Budva Turu: Karadağ’ın Miamisi olarak adlandırılan Budva sahip olduğu sahilleri ve görenleri kendine hayran bırakan deniziyle ünlü. Güneşin en dik olduğu vakitlerde şezlongda dalga seslerini dinlemek burada çok daha keyifli. Ortaçağ döneminden günümüze kadar ulaşmayı başaran mimari yapılarının yanında gezilecek birçok yere ev sahipliği yapıyor. Vizesiz turlar içerisinde yer alan Budva’ya gelip hem tarihe hem de denize doyabilirsiniz.
  • ·      Saraybosna Turu: Misafirlerini yaz aylarında sıcak kış aylarındaysa soğuk bir iklim ile karşılayan Saraybosna köklü tarihi sayesinde vizesiz turlar içerisinde en çok ilgi gören yerler arasında. Hareketli bir yaşam akışına sahip olan Saraybosna aynı zamanda Osmanlı döneminden kalma mimari yapılarını korumaya devam ediyor. Dünya çapında bir ün taşıyan bu yere geldiğinizde kendinizi şehrin atmosferi içerisine bırakabilir, anın tadını keyifle çıkarabilirsiniz.
  • ·         Üsküp-Ohrid Turu: Balkanlar özellikle Türkiye yakın oluşuyla her yıl ülkemizden birçok kişinin tatiline ev sahipliği yapıyor. Geçmişi her adımda hissedeceğiniz Balkan turlarında vize şartının olmaması bu yerlerin tercih edilmesinde büyük bir faktör. Doğal güzellikleriyle öne çıkan Ohrid küçük olmasına rağmen sayısız avantajı içerisinde barındırıyor. Huzurlu ve mütevazı bir tatil geçirmek isterseniz Makedonya’nın gözbebeği olan Ohrid’i tercih edebilirsiniz.

 

 

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?