Kullanım Şartları

Admintour.com.tr adresi üzerinden işlem yapmadan önce kullanıcı sözleşmesini detaylı bir şekilde okuyarak hak ve yükümlülükleriniz konusunda bilgi alabilirsiniz.

Telif Hakları

Admintour.com.tr adresinin bütün hakları Modabilet Turizm Ticaret Ltd. Şti.’ye ait olup site Admin Tour Turizm’in bünyesinde hizmet vermektedir. Admintour.com.tr içerisinde yer alan tüm dokümanlar yasal mevzuat kapsamında koruma altındadır ve üçüncü kişilerin paylaşımına uygun değildir. Site içerisinde bulunan ürün, hizmet ve dokümanlar Admin Tour Turizm’in izni olmadan kullanılamaz. Site içerisinde hizmet kapsamında bulunan her şeyin kopyalanması, dağıtılması, tekrar üretilmesi ve habersiz kullanılması durumunda telif hakları devreye girecektir.

Kullanıcı Yükümlülükleri

Turizm sektöründe hizmet veren Admintour.com.tr adresinde yapılan herhangi bir işlemde verilen isim, soy isim ve adres bilgileri kullanıcının sorumluluğu altında olup, yalan bilgi beyan edilmesi durumunda Admin Tour Turizm’in konu hakkında yaptırım gücü vardır. Kullanıcıların kendi hesapları üzerinden yaptıkları işlemlerde meydana gelen kullanıcı odaklı hatalar Admin Tour Turizm’in sorumluluğu altında yer almaz. Ayrıca kullanıcı kendi kişisel bilgilerini başkalarına vermediğini taahhüt eder.

Admintour.com.tr her gün güncellen bir site olduğu için site kapsamında yazan fiyat, tur, ödeme koşulları ve kampanyalar üzerinde net bilgiler verir. Ancak Admin Tour Turizm’den kaynaklanmayan bir güncelleme gecikmesinde yapılmış olan rezervasyon hatalarından Admin Tour Turizm sorumlu tutulamaz. Kullanıcı o an rezervasyon yaptırdığı koşulu kabul etmiş olur.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılar Hakkında

Admintour.com.tr kendi sitesi üzerinden bilgi vermek ya da reklam amacıyla başka bir bağlantı verebilir. Kullanıcının bu bağlantıya yönlenmesi sonrası meydana gelebilecek herhangi bir sorundan Admin Tour Turizm sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların Admintour.com.tr Adresine Yollayacakları Hakkında

Admintour.com.tr adresine gönderilen herhangi bir mail, talep formu, şikayet ve öneri yazıları küfür, tehdit, argo sözler, tahrik ve buna benzer ifadeler içeremez. Kullanıcıların enucuzattail.com bünyesinde çalışan kişilerin kanuni ve kişisel haklarını zedelemeye hakkı bulunmamaktadır.

Alışveriş Güvenliği

Admintour.com.tr üzerinden yapacağınız işlemlerde kullanacağınız kişisel bilgileriniz her daim koruma altındadır. Üyelik için verilen bilgiler ve rezervasyon oluştururken kullanılan bilgiler SSl güvenlik sistemiyle koruma altına alınmaktadır. Admintour.com.tr müşterilerinin kişisel bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ve kullanıcı bilgileri 128 bit SSL güvenlik alanıyla koruma altına alınmış durumdadır. Admintour.com.tr adresine verilen bilgiler yalnızca satış işlemi sırasında ve verilen talimatlar doğrultusunda kullanılır. Bilgilerin üçüncü kişilere verilme, devredilme ve gösterilme gibi bir durumu söz konusu değildir.

Hak ve Sorumluluklara Dair

Admintour.com.tr site içerisinde bulunan tüm bilgilerin doğruluğunu her zaman teyit eder ve kullanıcıların doğru bilgi şekilde bilgilenmesini sağlar. Ancak Admintour.com.tr ve Admin Tour Turizm site içerisinde meydana gelen bilgi ve fiyat yanlışlıklarından sorumlu tutulamaz. Admintour.com.tr site içerisinde istediği an değişiklik yapma hakkına sahiptir. Admintour.com.tr ve Admin Tour Turizm site kullanımı kaynaklı maddi ve manevi hiçbir sorundan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı admintour.com.tr adresine girdiği anda tüm bu koşullar geçerli olmaya başlar.

İrtibat: https://www.modatatil.com/ 

 

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?