Mavi Yolculuk - Tekne Turları

Alışveriş sepetiniz boş!

Mavi Yolculuk - Tekne Turları

Deniz aşkıyla yanıp tutuşanların hiç bitmesini istemeyecekleri mavi yolculuk turları ruhunuzu eşsiz bir doyuma ulaştırıyor. Uçsuz bucaksız denizlerin insana sonsuzluğun resmini çizdireceği mavi yolculuk turlarında güneş yüzünüzü okşayan bir dost eli, mavi sularsa davetkar bir şölen sanki. Akdeniz ve Ege kıyılarının gizli kalmış, adeta bir cenneti andıran noktalarında lüks tekneler eşliğinde yapacağınız bu tatil sonrasında gözünüz her yerde maviyi arayabilir.

En Popüler Mavi Yolculuk Tekne Turu Rotaları

·        Bodrum - Gökova körfezi

Bodrum tatilinize biraz ara verip kendinizi mavi suların ortasına bırakmak isterseniz bulunduğunuz yerden kalkan mavi yolculuk tekne turlarına katılabilirsiniz. Bodrum turu içerisinde Orak Adası, Kleopatra Adası, Tuzla Koyu gibi görenleri kendine hayran bırakan yerlere gidip de hayran kalmamak mümkün değil gerçekten...

·        Bodrum - Güney On iki Ada

Bodrum’da başlayan bu turun hedefi komşumuz olan Yunan Adaları. Denizi, tarihi yapısı ve doğal güzellikleriyle misafirlerine unutulmayacak bir tatil sunan Yunan Adaları’na mavi yolculuk tekne turlarıyla ulaşabilir, adalar arası gezinize aynı şekilde devam edebilirsiniz.

·        Datça - Marmaris

Sahip olduğu yeşillikleriyle doğanın kalbindeki Datça’dan Marmaris’e kadar uzanan masalsı bir tatile hazır mısınız? Selimiye ve Orhaniye koyları mavi yolculuk teke turlarının favorisi olmaya aday.

·        Marmaris - Fethiye

Marmaris ve Fethiye arasında gerçekleşen bu mavi yolculuk tekne turunda uğrayacağınız İztuzu Plajı kalbinizi çalabilir. Tarihi ve doğal güzelliği bir arada sunan koylarda geziler yaptıktan sonra Fethiye’nin kendine has atmosferine kendinizi bırakabilirsiniz.

·        Datça - Bozburun

Datça hem tatil hem de tekne turu konusunda zengin bir seçeneğe sahip. Datça mavi yolculuk tekne turları arasında en huzur verenlerinden olan Bozburun istikametinde gördüklerinizden sonra geri dönmek istemeyebilirsiniz.

·        Selimiye - Simi

Kısa bir kaçamak yapmak için Selimiye’den kalkan tekne turlarına atlayıp, kendinizi rüzgarın kucağına bırakabilirsiniz. Masallar diyarı olarak adlandırılan Simi Adası’nda gözlerinizi kapatıp, hislerinizi dinleyebilirsiniz.

·        Kaş- Kalkan - Kekova

Kaş yat limanından kalkan tekneler eşliğinde kendinizden geçeceğiniz ve her dalgasında mavi düşlere dalacağınız muhteşem bir mavi yolculuk turuna çıkabilirsiniz. Mavi yolculuk tekne turları arasında belki de en mavi seçeneği sunan bu rota aynı zamanda tarihin gizemli sırlarını da açığa çıkarıyor. Birbirinden güzel koylarda şeffaf sularda yüzmenin tadını çıkarıp, bir kez daha Akdeniz’in dünyadaki cennet olduğunu düşünebilirsiniz. Kaş – Kalkan – Kekova rotası içerisinde uğrayacağınız Kaleköy’e geldiğinizde tarihi atmosferi bolca içinize çekip, el yapımı meyveli dondurmalar eşliğinde serinleyebilirsiniz.

Neden Mavi Yolculuk Tekne Turu?

·         Deniz üstünde uzun bir süre geçirerek her şeyden uzaklaşmak için mavi yolculuk tekne turları mükemmel bir fırsat.

·         Lüks teknelerin sunduğu kaliteli ve konforlu hizmet sayesinde mavi yolculuk tekne turları boyunca beş yıldızlı bir otelde gibi hissedebilirsiniz. Sabahları uyandığınızda mavi denizlere merhaba deyip gece yatarken iyi geceler öpücüğünü serin meltemlerden alabilirsiniz. Mavi yolculuk tekne turları konforuyla bedeninize, manzarasıyla ruhunuza iyi gelecek.

·         Dilerseniz mavi yolculuk tekne turlarını kişiselleştirebilirsiniz. Ailenizi ve sevdiklerinizi yanınıza alarak, dilediğiniz rotayı çizip tekne personeliyle yola çıkmanız mümkün. Mavi yolculuk tekne turları bir otel odasından çok daha fazla güzellik vaat ediyor.

·         Dilediğiniz rotayı tercih edebilir, gideceğiniz yerleri daha önceden araştırabilirsiniz. Mavi yolculuk tekne turlarında gidilecek rota önceden belli olduğu için kendinizi sürpriz rotaların içerisinde bulma gibi bir durumla karşı karşıya kalmazsınız.

·         Otel tatillerinde yeme içmeden yapacağınız aktivitelere kadar otel bünyesine bağlı bir şekilde hareket etme zorunluluğu yeni yerler keşfetmenizin önüne geçiyor. Ancak mavi tekne turlarında her koyda başka bir keşfin tadını çıkarabilirsiniz. Bu turlar sayesinde tek bir plaja ve tek bir denize bağlı kalma zorunluluğunuz yok. Çünkü her rota yeni bir güzellik sunuyor.

·         Hep dışından baktığınız, yalnızca uzaktan izlemek zorunda kaldığınız ve yalnızca birkaç adım ötesine gidebildiğiniz denizi mavi yolculuk tekne turları sayesinde tüm gerçekliğiyle yaşayabilme şansınız bulunuyor. Kaynak: Modatatil

 

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?