Kurumsal Seyahat Yönetimi
Kurumsal Seyahat Yönetimi

Kurumsal Seyahat Hizmetleri Yönetimi

Seyahatler, firmaların iş yaşantısında karşılaşabileceği en büyük maliyet kalemlerinden biridir.

Admin Tour olarak bizler bu maliyetlerin bilincinde olarak müşterilerimize özelleştirilmiş çözümler sunarak iş ya da özel seyahatlerinde en uygun fiyatla en mükemmel hizmeti almalarını sağlıyoruz.

 

Seyahat detaylarınızı birlikte kapsamlı bir şekilde gözden geçirip, şirketinizin potansiyelini gerçekleştirmenize yardımcı olacak seyahat tavsiyelerinde bulunuyoruz.

 

Seyahatinizin başlangıç aşamasında, seyahatiniz sürerken ve bitiminde yani kısaca tüm seyahatiniz boyunca yanınızdayız. Müşterilerimize toplantılarının, gezilerinin veya etkinliklerinin her aşamasında planlamalarının başarıya ulaşması için yanı başınızdayız. Misafirlerimiz en az maliyetle en yüksek verimli seyahatlerini gerçekleştirdiklerinde işimizi doğru yapmanın rahatlığıyla bizlerde sizin gibi mutlu oluyoruz.


Türkiye’nin en kaliteli seyahat firması olarak siz değerli müşterilerimize kusursuz bir şekilde kurumsal seyahat yönetimi hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ve eğitimli kadromuz sayesinde firmanız için ekonomik fiyat tarifesinden garantili bir şekilde kurumsal seyahat yönetimi hizmeti sunuyoruz. Kurumsal anlamda hizmetler sunan firmamız sayesinde yurtdışı ve yurtiçi kurumsal seyahatlerinizde tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmet sunan firmamızdan kesintisiz bir şekilde kurumsal seyahat yönetimi hizmetleri alabilirsiniz. Kurumsal seyahat yönetimi konusunda 15 yıllık bilgi birikimlerine sahip olan firmamız bu konuda tüm beklentilerinize kusursuz bir şekilde çözüm üretiyor.

Kurumsal Seyahat Yönetimi Nedir?

Kurumsal seyahat yönetimi isminden de anlaşılacağı her ölçekteki firmaların kurumsal bir kimlik üzerinden uluslar arası seyahat yapmasıdır. Bu hizmette Türkiye’de uzun dönemlerden buyana sektörümüzde lider bir konumda yer alıyoruz. Güler yüzlü kadromuz sayesinde kurumsal kimliğe sahip olan her ölçekteki firmalara garanti kapsamında hizmetler sunuyoruz. Firmamız sayesinde kurumsal firmanızın tüm seyahat harcamalarını minimum düzeye düşürebilirsiniz. Bu sayede daha düşük bir maliyet üzerinden uluslar arası seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız sayesinde kurumsal seyahat konusunda daha kaliteli servis hizmetleri alabilirsiniz. Bu alanda müşteri danışmanlığı hizmetleri firmamız tarafından gerçekleştiriliyor. Bu ayrıntıda da seyahat danışmanlığının tüm detayları tarafımızdan kusursuz bir şekilde biliniyor. Dolaysıyla uluslar arası seyahat eylemlerinizi gerçekleştirmeden önce firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kurumsal Seyahat Yönetiminde Sunduğumuz Hizmetler

Kurumsal seyahat yönetiminde sizlere geniş ölçeklerde hizmetler sunuyoruz. Müşteri hizmeti danışmanlığının yanı sıra online raporlar konusunda da sizlere kesintisiz bir şekilde destekler sunuyoruz. Güvenlik gereksinimleriniz açısından elemanlarınızın hangi konumda yer aldığına dair raporlar da dâhil olmak üzere firmamızla aranızdaki ayrıntılar hakkında ayrıntılı bir şekilde sizlere raporlar aktarıyoruz. Firmamız sayesinde hangi firmaların hangi ülkeye ne zaman ve hangi seyahat kanalından gittiği, biletlerinizde yer alan Katma Değer Vergisi ve fiyat tarifesi,  hangi hava yollarının tercih edildiği, kazanılan ve kaybedilen avantajların neler olduğu ve daha birçok ayrıntılar hakkında tarafımızdan sizlere bilgiler sunuluyor.

Kurumsal Seyahat Yönetiminde Sunduğumuz Avantajlar

Kurumsal seyahat yönetiminde sizlere birçok yönden avantajlar sunuyoruz. Kurumsal firmanıza özel online olarak erken rezervasyon işlemleri firmamız tarafından gerçekleştiriliyor. Bu sayede zaman yönünden avantajlı olmanızı sağlıyoruz.7/24 kesintisiz acil telefon hattımız ve online müşteri destekleri servisimiz sayesinde dünyanın tüm bölgelerinden firmamıza kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. Profesyonel vize organizasyon işlemlerimiz sayesinde kurumsal firmanızın müşterilerinizi ve gereksinimleri hakkında detaylı bir biçimde ön bilgilendirme yapıyoruz. Mümkün olan elçilik ve vize alım kurumlarına bizzat gerekli başvurular tarafımızdan gerçekleştiriliyor.

Dünya Genelinde En Avantajlı Kurumsal Otel Rezervasyon İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz

Kurumsal seyahat yönetimi hizmetimizde kurumsal firmanızın pratik bir şekilse seyahat edebilmesi açısından gerekli olan tüm ayrıntıları garanti kapsamında gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda dünya genelinde en avantajlı ve en ekonomik fiyat tarifeli otel rezervasyon işlemlerinizi de mümkün olan en pratik şekilde gerçekleştiriyoruz. Üstelik de tüm bu işlemleri ek ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kurumsal seyahat yönetimi hizmeti almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı kurumsal seyahat hizmetlerinden bazıları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur:
Corporate Club dünyasına hoş geldiniz.

Admin Tour Turizm’in, anlaşmalı kurumsal firmalarına sunduğu seyahat avantajlardan yararlanmak ister misiniz?

Corporate Club; üyesi olan firmalara, havayollarının sağladığı avantajlı uçak bileti kurumsal programlarından dünyanın her noktasındaki anlaşmalı olduğumuz Otel rezervasyonlarına, Transfer – araç kiralamadan Vize hizmetlerine, toplantı, Kongre vb kurumsal organizasyonlara kadar, tüm seyahat - organizasyon alanlarında maliyeti düşük, hızlı, çözüm odaklı ve güvenli hizmet sunar.   

Corporate Club ile tanışın, seyahat avantajlarının keyfini çıkarın.Toplantılar ve Etkinlikler

Toplantı ve Etkinlik planlamanızda en doğru mekanı seçmenizde ve en son teknolojik ürünleri kullanmanızda sizlere yardımcı oluyoruz.

Etkinlik sonrasında raporlama ve muhasebeleştirilmesi konusunda hızlı ve şeffaf çözümler sunuyoruz. Sonraki etkinlik ya da toplantılarınızın doğru planlanması için derinlemesine incelenmesine yardımcı oluyoruz.KURUMSAL UÇAK BİLETİ

Global dünyada, şirketlerin en büyük sorunlarından biri de ‘uçak bileti’.

Admin Tour Türkiye ve Dünya’daki tüm havayolu şirketlerinin uçak biletlerinin satışı ve satış sonrası destek ile paydaşlarına en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Corporate Club (Kurumsal Seyahat) anlaşması sizlere, sabit hizmet bedeli, en ideal ve ucuz uçak bileti bulma garantisi sunar. Satış sonrasında ise olası değişim, iptal/iade vb konularda en hızlı ve güvenli çözüm hizmeti elde edersiniz.

Admin Tour paydaşlarına ayrıca, doğru planlama ile birlikte Havayolu Şirketlerinin Sadakat programları kapsamında da ücretsiz danışmanlık sağlar.

Corporate Club ile tanışın, uçmanın keyfini yaşayın.


KURUMSAL OTEL KONAKLAMA

İş seyahatlerinizde yapacağınız konaklama, toplantı ve organizasyonlar için, en ideal oteli aramanıza gerek yok.

Siz nereye gideceğinizi söyleyin, Admin Tour güçlü alt yapısı ve uluslararası anlaşmaları ile size en iyi alternatifleri hazırlasın. 

Admin Tour, dünyanın her noktasında 400.000 den fazla otel seçeneği arasından butik, zincir ve şehir otellerinde bütçenize en uygun oteli bulur, en uygun fiyatlarla sizin yerinize rezerve eder, sizlere huzurlu ve keyifli bir konaklama sağlar.KURUMSAL ARAÇ KİRALAMA/TRANSFER HİZMETİ

Yurt içi ve yurt dışı havaalanı-otel, otel - mekan transferleri ve VIP araç kiralama keyfini Admin Tour Turizm güvencesi ve ayrıcalığı ile yaşayın.

Admin Tour Türkiye içi ve yurtdışında 120 ülkede karayolu ve deniz yolu transfer hizmetleri ile paydaşlarına en kaliteli hizmeti sağlamaktadır.

Mutluluk bir varış noktası değil, yolculuğun kendisidir. Bu yolculukta yanınızdayız.KURUMSAL VİZE HİZMETLERİ

Yurt dışı kurumsal seyahatlerinizin en önemli parçalarından biri de Vize işlemleridir.

Admin Tour tüm konsolosluklarla yetkili olarak başvuru evraklarının eksiksiz hazırlanmasından, başvuru süreci ve vize alımının sonuçlanmasına kadar ki tüm süreçleri, sizin için takip eder ve gerekli işlemleri yerine getirir. Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?