Kurumsal Seyahat Yönetimi
Kurumsal Seyahat Yönetimi

Admin Tour Kurumsal Seyahat Hizmetleri

Seyahatler, firmaların iş yaşantısında karşılaşabileceği en büyük maliyet kalemlerinden biridir.

Admin Tour olarak bizler bu maliyetlerin bilincinde olarak müşterilerimize özelleştirilmiş çözümler sunarak iş ya da özel seyahatlerinde en uygun fiyatla en mükemmel hizmeti almalarını sağlıyoruz.

 

Seyahat detaylarınızı birlikte kapsamlı bir şekilde gözden geçirip, şirketinizin potansiyelini gerçekleştirmenize yardımcı olacak seyahat tavsiyelerinde bulunuyoruz.

 

Seyahatinizin başlangıç aşamasında, seyahatiniz sürerken ve bitiminde yani kısaca tüm seyahatiniz boyunca yanınızdayız. Müşterilerimize toplantılarının, gezilerinin veya etkinliklerinin her aşamasında planlamalarının başarıya ulaşması için yanı başınızdayız. Misafirlerimiz en az maliyetle en yüksek verimli seyahatlerini gerçekleştirdiklerinde işimizi doğru yapmanın rahatlığıyla bizlerde sizin gibi mutlu oluyoruz.

Sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı kurumsal seyahat hizmetlerinden bazıları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur:

Corporate Club dünyasına hoş geldiniz.

Admin Tour Turizm’in, anlaşmalı kurumsal firmalarına sunduğu seyahat avantajlardan yararlanmak ister misiniz?

Corporate Club; üyesi olan firmalara, havayollarının sağladığı avantajlı uçak bileti kurumsal programlarından dünyanın her noktasındaki anlaşmalı olduğumuz Otel rezervasyonlarına, Transfer – araç kiralamadan Vize hizmetlerine, toplantı, Kongre vb kurumsal organizasyonlara kadar, tüm seyahat - organizasyon alanlarında maliyeti düşük, hızlı, çözüm odaklı ve güvenli hizmet sunar.   

Corporate Club ile tanışın, seyahat avantajlarının keyfini çıkarın.Toplantılar ve Etkinlikler

Toplantı ve Etkinlik planlamanızda en doğru mekanı seçmenizde ve en son teknolojik ürünleri kullanmanızda sizlere yardımcı oluyoruz.

Etkinlik sonrasında raporlama ve muhasebeleştirilmesi konusunda hızlı ve şeffaf çözümler sunuyoruz. Sonraki etkinlik ya da toplantılarınızın doğru planlanması için derinlemesine incelenmesine yardımcı oluyoruz.KURUMSAL UÇAK BİLETİ

Global dünyada, şirketlerin en büyük sorunlarından biri de ‘uçak bileti’.

Admin Tour Türkiye ve Dünya’daki tüm havayolu şirketlerinin uçak biletlerinin satışı ve satış sonrası destek ile paydaşlarına en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Corporate Club (Kurumsal Seyahat) anlaşması sizlere, sabit hizmet bedeli, en ideal ve ucuz uçak bileti bulma garantisi sunar. Satış sonrasında ise olası değişim, iptal/iade vb konularda en hızlı ve güvenli çözüm hizmeti elde edersiniz.

Admin Tour paydaşlarına ayrıca, doğru planlama ile birlikte Havayolu Şirketlerinin Sadakat programları kapsamında da ücretsiz danışmanlık sağlar.

Corporate Club ile tanışın, uçmanın keyfini yaşayın.


KURUMSAL OTEL KONAKLAMA

İş seyahatlerinizde yapacağınız konaklama, toplantı ve organizasyonlar için, en ideal oteli aramanıza gerek yok.

Siz nereye gideceğinizi söyleyin, Admin Tour güçlü alt yapısı ve uluslararası anlaşmaları ile size en iyi alternatifleri hazırlasın. 

Admin Tour, dünyanın her noktasında 400.000 den fazla otel seçeneği arasından butik, zincir ve şehir otellerinde bütçenize en uygun oteli bulur, en uygun fiyatlarla sizin yerinize rezerve eder, sizlere huzurlu ve keyifli bir konaklama sağlar.KURUMSAL ARAÇ KİRALAMA/TRANSFER HİZMETİ

Yurt içi ve yurt dışı havaalanı-otel, otel - mekan transferleri ve VIP araç kiralama keyfini Admin Tour Turizm güvencesi ve ayrıcalığı ile yaşayın.

Admin Tour Türkiye içi ve yurtdışında 120 ülkede karayolu ve deniz yolu transfer hizmetleri ile paydaşlarına en kaliteli hizmeti sağlamaktadır.

Mutluluk bir varış noktası değil, yolculuğun kendisidir. Bu yolculukta yanınızdayız.KURUMSAL VİZE HİZMETLERİ

Yurt dışı kurumsal seyahatlerinizin en önemli parçalarından biri de Vize işlemleridir.

Admin Tour tüm konsolosluklarla yetkili olarak başvuru evraklarının eksiksiz hazırlanmasından, başvuru süreci ve vize alımının sonuçlanmasına kadar ki tüm süreçleri, sizin için takip eder ve gerekli işlemleri yerine getirir. Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?