Toplantı & Organizasyon Yönetimi
Toplantı & Organizasyon Yönetimi

Admin Tour MICE

Meeting, Incentive, Congress, Events kısaltması olan MICE en yalın haliyle bir organizasyon faaliyetidir. Dünyada hızla gelişen bir alana sahip olan MICE içerisinde bulunan toplantı, kongre, organizasyon ve etkinlik içerikli faaliyetlerinizde de uzman ekibimizle sizin yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Şirketinizin en önemli yapı taşı olan iş ortaklarınız, çalışanlarınız ve paydaşlarınızla bir araya gelmenin gelecekte size getireceği olumlu gelişmelerin farkındayız. Bu aşamada sizin yanınızda olarak toplantı ve organizasyonlarınızın mükemmel olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Yeni bir ürün tanıtmak, şirketiniz hakkında duyurular yapmak ve kurum içi iletişimi güçlendirmek için toplantı ve organizasyon yönetimine başvurabilirsiniz. Toplantı ve organizasyon yönetiminde dönem ve bayi toplantıları, ürün lansman tanıtım toplantıları, eğitim toplantıları, şirket toplantı organizasyonları ve motivasyon toplantıları ve organizasyonları alanlarında dilediğiniz şekilde hizmet veriyoruz. İstenilen organizasyon öncesinde sizlerin fikirlerini alıyor ve bu fikirlere uygun şekilde uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

Toplantı Ve Organizasyon

Profesyonel turizm firması olarak gerek yurtiçi ve gerekse de yurtdışından kurumsal firmanız için garantili bir şekilde toplantı ve organizasyon hizmetleri sunuyoruz. Eğitimli ve profesyonel kadromuz sayesinde kurumsal firmanızın tüm toplantı ve organizasyonlarını kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çalışanlarınızın toplantı ve organizasyonlarda nasıl ve ne şekilde hareket etmesi gerektiği hakkında gerekli eğitimleri sunuyoruz. Üstelik de tüm bu hizmetlerimizi ekonomik fiyat tarifesinden ve ek ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Bu sayede kurumsal firmanızın toplantı ve organizasyonlarda zorluk çekmemesini sağlıyoruz. 15 yıllık bilgi birikimlerine sahip olan turizm firması olarak pek çok kurumsal firmalar tarafından tercih ediliyoruz. Güler yüzlü ve disiplinli kadromuz sayesinde tüm beklentilerinize kusursuz bir şekilde çözümler üretiyoruz.

Yurtiçi Ve Yurtdışı Toplantı Ve Organizasyon Hizmetlerimiz

Türkiye’nin en köklü turizm firması olarak yurtiçi ve yurtdışı toplantı ve organizasyonlarınızda sizlere 7/24 kesintisiz bir şekilde destek hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel kadromuz bu konuda sizlere gerekli olan tüm yardımları sağlıyor. Yurtiçi toplantı ve organizasyonlarınızda hedef kitlenize sunmak istediğiniz mesajları en iyi şekilde aktarılmasında firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde yurtdışından da toplantı ve çeşitli organizasyonlarınızda kaliteli mesajlar aktarmak istediğinizde ve bu sayede hedef kitlenizi genişletmek istediğinizde de firmamızı tercih edebilirsiniz. Yurtdışı toplantı ve organizasyonlarınızda ekonomik bütçenize en uygun alanları birlikte tercih ediyoruz. Bu sayede ekonomik anlamda da avantajlı olmanıza destek oluyoruz. Lider turizm firması olarak yurtdışından firmanızın tüm projelerinin gerçekleştirildiği sürece kadar sizinle birlikte hareket ediyoruz. Bu sayede çalışanlarınıza ve müşterilerinize pozitif katkılar sunabilecek en verimli fikirleri sizlere sunuyoruz.

Toplantı Ve Organizasyonlarda Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz?

Gerek yurtiçi olsun ve gerekse de yurtdışı olsun toplantı ve organizasyonlarınızda firmamızı tercih etmeniz için birçok nedenler bulunuyor. Kaliteli turizm firması olarak pek çok turizm firmalarından farklı olarak 2020 yılında da mümkün olan en uygun fiyat tarifesi sunuyoruz. Bu sayede ekonomik yönden de tasarruf yapmanıza yardımcı oluyor. Eğitimli kadromuz sayesinde tüm toplantı ve organizasyonlarınızda sizleri yalnız bırakmadan kesintisiz olarak destek sunuyoruz. Bu sayede personeliniz ve müşterilerinizin yüksek motivasyona sahip olmasını sağlıyoruz. Profesyonel turizm firması olarak firmanızın daha hızlı bir şekilde prestij kazanmasını sağlıyoruz. Bu sayede kısa sürede daha geniş kitlelere ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Firmamız toplantı ve organizasyon hizmetlerinde sektörde lider bir konumda yer alıyor. Bu sayede yerli ve yabancı birçok kurumsal firmalar tarafından tavsiye ediliyoruz. Geniş hizmet kataloguna sahip olan seyahat firması olarak toplantı ve organizasyonlarınızda en büyük destekleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Toplantı Ve Organizasyonlarınızda Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız

Türkiye ve diğer ülkelerden toplantı ve organizasyonlar gerçekleştirmek istediğinizde sizlere sadece bir telefon kadar yakın mesafede yer alıyoruz. Bu konuda dilerseniz kurumsal web sitemizdeki telefon hattımızdan, online müşteri hizmetlerimizden veya 7/24 aktif olan whatsapp destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim kanallarımızdan toplantı ve organizasyonlar hakkında ayrıca merak ettiğiniz ayrıntılar hakkında da detaylı bir şekilde bilgiler alabilirsiniz.

 

Teşvik & Motivasyon Gezileri

Gezilerinizin hem iş hem de eğlence içermesini istiyorsanız teşvik ve motivasyon gezilerine göz atabilirsiniz. Kurum içi çalışanların yakınlaşmasını ve daha iyi bir iletişim kurmasını sağlayan bu geziler aynı zamanda daha güçlü bir şirket olmanız için tüm çalışanlarınızı motive ediyor. Şirketinize olan bağlılığı arttırarak vermek istediğiniz eğitimleri daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı destinasyonlarını teşvik ve motivasyon gezilerinde tercih edebilir, yeni yerler keşfetmenin heyecanını kurumunuzla birlikte yaşayabilirsiniz. Teşvik ve motivasyon gezileri kapsamında yurt dışı organizasyonları, teknik geziler, yurt içi gezileri, teşvik gezileri ve ödül törenlerinde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Kongre & Sempozyum

Sahip olduğunuz bilgileri ortaklarınızla, çalışanlarınızla ve diğer firmalarla paylaşmak için kongre & sempozyum etkinliklerini tercih edebilirsiniz. Konaklamalı seçenekleri değerlendirerek bu etkinliklerden daha fazla verim almanız da mümkün. Kongre ve sempozyum için katılımcı sayınızı belirleyip geri kalan tüm detayları bize bırakabilirsiniz. Katılımcı sayınız ne kadar olursa olsun, size uygun çözümler üreterek ulusal ve uluslararası kongre organizasyonlarında, sempozyumlarda ve seminerlerde yanınızdayız. Kongre, seminer ve sempozyumlarda ulaşım ve konaklama gibi meşakkatli işler için zaman kaybetmenize gerek yok. Siz yapacağınız etkinliğe karar verin yeter.

Kurumsal Etkinlikler & Özel Davetler

Kurum içi ve kurum dışı ilişkilerin içerisinde bulunduğunuz sektörde tutunabilmeniz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sizlerle birlikte kurumunuz için çözümler üreterek bulunduğunuz yerden hep daha ilerisine gitmenizi umuyor ve bunun için sizin yanınızda yer alıyoruz. Kurumsal etkinliklerin düzenlenmesinde özel davetlere kadar sesinizi duyuracağınız her faaliyette sahip olduğumuz tecrübeyle hizmet veriyoruz. Kurumunuzun özel gün kutlamaları, yıldönümü yemekleri, ödül törenleri, size mükemmel bir itibar kazandıracak olan sosyal sorumluluk projeleri, açılış törenleri, tanıtım ve prodüksiyon çalışmaları gibi birçok alanda verdiğimiz kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz.

 

 

 

 

 

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?