Toplantı & Organizasyon Yönetimi
Toplantı & Organizasyon Yönetimi

Admin Tour MICE

Meeting, Incentive, Congress, Events kısaltması olan MICE en yalın haliyle bir organizasyon faaliyetidir. Dünyada hızla gelişen bir alana sahip olan MICE içerisinde bulunan toplantı, kongre, organizasyon ve etkinlik içerikli faaliyetlerinizde de uzman ekibimizle sizin yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Toplantı & Organizasyon Yönetimi

Şirketinizin en önemli yapı taşı olan iş ortaklarınız, çalışanlarınız ve paydaşlarınızla bir araya gelmenin gelecekte size getireceği olumlu gelişmelerin farkındayız. Bu aşamada sizin yanınızda olarak toplantı ve organizasyonlarınızın mükemmel olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Yeni bir ürün tanıtmak, şirketiniz hakkında duyurular yapmak ve kurum içi iletişimi güçlendirmek için toplantı ve organizasyon yönetimine başvurabilirsiniz. Toplantı ve organizasyon yönetiminde dönem ve bayi toplantıları, ürün lansman tanıtım toplantıları, eğitim toplantıları, şirket toplantı organizasyonları ve motivasyon toplantıları ve organizasyonları alanlarında dilediğiniz şekilde hizmet veriyoruz. İstenilen organizasyon öncesinde sizlerin fikirlerini alıyor ve bu fikirlere uygun şekilde uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

 

Teşvik & Motivasyon Gezileri

Gezilerinizin hem iş hem de eğlence içermesini istiyorsanız teşvik ve motivasyon gezilerine göz atabilirsiniz. Kurum içi çalışanların yakınlaşmasını ve daha iyi bir iletişim kurmasını sağlayan bu geziler aynı zamanda daha güçlü bir şirket olmanız için tüm çalışanlarınızı motive ediyor. Şirketinize olan bağlılığı arttırarak vermek istediğiniz eğitimleri daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı destinasyonlarını teşvik ve motivasyon gezilerinde tercih edebilir, yeni yerler keşfetmenin heyecanını kurumunuzla birlikte yaşayabilirsiniz. Teşvik ve motivasyon gezileri kapsamında yurt dışı organizasyonları, teknik geziler, yurt içi gezileri, teşvik gezileri ve ödül törenlerinde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Kongre & Sempozyum

Sahip olduğunuz bilgileri ortaklarınızla, çalışanlarınızla ve diğer firmalarla paylaşmak için kongre & sempozyum etkinliklerini tercih edebilirsiniz. Konaklamalı seçenekleri değerlendirerek bu etkinliklerden daha fazla verim almanız da mümkün. Kongre ve sempozyum için katılımcı sayınızı belirleyip geri kalan tüm detayları bize bırakabilirsiniz. Katılımcı sayınız ne kadar olursa olsun, size uygun çözümler üreterek ulusal ve uluslararası kongre organizasyonlarında, sempozyumlarda ve seminerlerde yanınızdayız. Kongre, seminer ve sempozyumlarda ulaşım ve konaklama gibi meşakkatli işler için zaman kaybetmenize gerek yok. Siz yapacağınız etkinliğe karar verin yeter.

Kurumsal Etkinlikler & Özel Davetler

Kurum içi ve kurum dışı ilişkilerin içerisinde bulunduğunuz sektörde tutunabilmeniz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sizlerle birlikte kurumunuz için çözümler üreterek bulunduğunuz yerden hep daha ilerisine gitmenizi umuyor ve bunun için sizin yanınızda yer alıyoruz. Kurumsal etkinliklerin düzenlenmesinde özel davetlere kadar sesinizi duyuracağınız her faaliyette sahip olduğumuz tecrübeyle hizmet veriyoruz. Kurumunuzun özel gün kutlamaları, yıldönümü yemekleri, ödül törenleri, size mükemmel bir itibar kazandıracak olan sosyal sorumluluk projeleri, açılış törenleri, tanıtım ve prodüksiyon çalışmaları gibi birçok alanda verdiğimiz kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz.

 

 

 

 

 

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?