Uçak Bileti
Uçak Bileti

Uçak Biletinizi Admin Tour Turizm ‘den alın en ucuza siz uçun!

Uçak bileti hizmet ve mal sektörleri içerisinde internet üzerinden en çok alışveriş yapılan üründür. Türkiye Devletinin havacılık sektörüne yaptığı avantajlar ve ülkemizdeki yolcu kapasitesinin fazlalığından dolayı yeni kurulan havayollarının artmasına, rekabetin çoğalması ve son yıllardaki petrol fiyatlarındaki düşüşün etkisi gibi sebeplerden dolayı havayollarının uçak bileti fiyatlarında indirime gitmesine sebep olmuştur. Bunun neticesi olarak da daha çok kişinin uçak bileti almasına olanak sağlamıştır. İnternetin hızla hayatımıza girmesi birçok ürününde online olarak satın alınmasına olanak sağlamıştır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu ürünler içerisinde en çok tercih edilen ürün uçak biletidir.

Uçak Biletini Neden Admin Tour Turizm ‘dan almalıyım?

En ucuz uçak biletini bulmak için Admin Tour Turizm web siteni kullanmanızın birçok sebebi vardır. Eskiden insanlar uçak biletini daha ucuza almak veya daha güvenilir oldukları için direk havayollarını telefon veya internet siteleri üzerinden bilgi alıp ona göre karar verirlerdi. Admin Tour Turizm 10 yılı aşkın tecrübesi ve tüm havayollarının uçak biletini satmakla yetkili olduğu için uçak bileti sorgulaması yaptığınız takdir de en uygun uçak biletini sizin için bulur ve size sunar.

Kurumsal Firmalar Niçin Admin Tour ile Çalışmalıdır?

Kurumsal firmalar iş amaçlı bilet alırken her an değişiklik yapılabileceği için promosyon bilet almak istemezler. Bunun sebebi promosyon biletlerin kurallarının esnek olmaması ve değişiklik ya da iade gibi durumlarda biletten daha pahalıya mal olabilmeleridir.

Admin Tour ihtiyacınıza en uygun uçak biletini araştırır, durumunuza göre size seçenekler sunar ve sizin yönlendirerek avantajlı bilet almanıza yardımcı olur.

Ayrıca havayollarının kurumsal ve bireysel olarak sağladığı programlara sizleri dahil ederek sağlanan tüm avantajlardan faydalanmanızı sağlar.

Thy Uçak Bileti

Türk Hava Yolları uçak bileti alımında en çok tercih edilen havayollarıdır. Bunun başlıca sebeplerini Thy nin milli havayolumuz olması,  en çok noktaya uçuş gerçekleştiriyor olması ve en güvenilir havayolu olmasını sıralayabiliriz. Thy uçak bileti almak sizi güvenilir bir havayolundan hizmet alacağınız için güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

Yurtdışı Uçak Bileti

Yurtdışı uçak bileti alırken hem konfor hem de ucuza bu hizmeti almak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. IATA ( Uluslar arası Yolcu Taşımacılığı Birliği ) üyesi olan Admin Tour Turizm tüm resmi havayolları ile anlaşmalı olup tüm havayolları uçak biletlerini sorgulayarak aracı olmadan en ucuz yurtdışı uçak biletini almanıza olanak sağlar.

Yurtiçi Uçuş Yapan Havayolları

Yurtiçi uçuşları olan havayollarının uçak biletlerini Admin Tour Turizm’den zahmetsizce alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları, Thy, Anadolujet, Pegasus ve Sunexpress yurtiçi tarifeli uçuş gerçekleştiren havayollarıdır. Bu havayolları özel anlaşmalarla ve tüm yurtdışı uçak bileti satan havayolları ile anlaşmalar yapıp, yurtdışı havayolu firmalarının Türkiye içine bağlantı verip uçuşlarını gerçekleştirebilmektedir.

Yurtdışı Uçuş Yapan Havayolları

Yurtdışı uçak bileti sorgulamasını Admin Tour müşteri hizmetlerini arayarak yaptığınız taktirde karşınıza tarifeli uçuş yapan tüm havayollarının uçak biletlerine ulaşabilme imkanınız olur. Bunun sebebi de IATA yani uluslararası yolcu taşımacılığı birliği üyesi bir seyahat acentası olmamızdandır.

Anlaşmalı Olduğumuz IATA üyesi havayolu şirketleri aşağıdaki gibidir:

Türk Hava Yolları, Atlas Global, Pegasus, Sunexpress, Aegean Airlines, Aeroflot, Aerolineas Argentinos, Aeromexico, Air Astana, Air Berlin, Air Canada, Air China, Air Europa, Air France, Air Greenland, Air India, Air Koryo, Air New Zealand, Albanian Airlines, Alitalia, All Nippon Airways, Japon Havayolları, American Airlines, Asiana Airlines, Avianca, Azul Brezilya Havayolları, B&H Hava Yolları, Belavia, British Airways, Brussels Airlines, Cathay Pacific, China Airlines, China Eastern Airlines, Chine Southern Airlines, Copa Airlines, Czech Airlines, Delta Airlines, Egypt Air, El Al, Ethiopian Airlines, Etihad Airways, Eva Air, Finnair, Freebird Havayolları, Garuda Indonesia, Gulf Air, Iberia, Japan Airlines, Kenya Airways, Klm Kraliyet Hava Yolları, Korean Air, Lan Airlines, Lot Polish Airlines, Malaysia Airlines, Middle East Airlines, Qantas, Qatar Airways, Katar Hava Yolları, Royal Jordinian, Ürdün Hava Yolları, Scandinavian Airlines, Shenzhen Airlines, Singapore Airlines, Aky Airlines, South African Airways, Swiss International Airlines, Tam Airlines, Tap Portugal, Tarom, Tnt Havayolları, Tunisair, Ukraine International Airlines, Ukrayna Hava Yolları, United Airlines, US Airways, Vietnam Airlines, Virgin Atlantic Airways

Yurtiçi En Çok Uçulan Uçuş Noktaları

İstanbul - İzmir    211,99 TRY        İstanbul - Ankara    230,99 TRY           İstanbul -  Trabzon    220,99 TRY     İstanbul - Diyarbakır    307,99 TRY         

Adana - Antalya   197,99 TRY        İzmir - İstanbul        211,99 TRY          Bodrum - İstanbul      220,99 TRY     Antalya - Adana            197,99 TRY

Yurtdışı En Çok Tercih Edilen Uçuş Noktaları

Paris                      Londra                  Abu Dabi             Bakü                      Astana                 Roma

Bahreyn              Almaty                   Amsterdam       Bangkok                    Budapeşte         Tokyo

Belgrad                Batum                   Berlin                    Erbil                       New York            Madrid

Guangzhou        Shanghai                Münih               Miami                        Barcelona           Frankfurt

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?