Özel Uçak Kiralama
Özel Uçak Kiralama

Gün geçtikçe kurumsal firmalar için ticari havayolları ile seyahat etmek daha fazla sıkıntılar oluşturabiliyor. Buna sebep olan unsurları sıralamak gerekirse uçaklarda yer bulma sorunu,  hava yollarındaki gecikmeler, hava koşulları, iş yapılan bölgeye havalimanın uzaklığı, rahat seyahat edememek gibi pek çoğunu söyleyebiliriz. 

Bu problemler ilk bakışta pek üstünde durulmayan herkesin normal karşıladığı problemler olsa da firmalar açısında bazen önemli bir toplantını veya iş görüşmesinin ertelenmesi yada iptal olmasına, belki bir yıl boyunca katılmayı beklediğiniz toplu organizasyona yetişememe gibi sebeplerden dolayı uçak bilet fiyatından onlarca kat fazla maliyete sebep olabilmektedir.

Bu gibi sorunları aşmak artık bir çok kurumsal firma özel jet kiralama yada uçak kiralama hizmeti almaktadır. 

Admin Tour Turizm 10 yılı aşkındır kurumsal tecrübe ve çalışanlarımızın ortalama 20 yıllık tecrübeleri ile her zaman ve her bölgede özel jet, ambulans uçak, helikopter kiralama gibi taleplerinizde sizlere en uygun özel uçak kiralama fiyatlarıyla cevap vereceklerdir.

Sadece iş seyahatlerinde değil, eğlence yada tatil içinde özel uçak kiralayabilirsiniz. 1. sınıf uçak bileti bile sizin için yeterince konforlu olmadığında ailenizi veya ekibinizi şık bir tatile özel jet kiralayarak çıkartabilirsiniz. 

İstediğiniz yere, istediğiniz zaman ve tamamen gizlilik içerisinde uçun.

İşadamları, milletvekilleri, profesyonel sporcular, ünlüler, yeni evliler yada evlenmek üzere olanlar, güvenli ve konforlu bir yolculuk için bize güvendiler.

Sizde güvenebilirsiniz.

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?