Hakkımızda

Admin Tour Turizm Seyahat Acentası TURSAB ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ) üyesi olup Turizm Bakanlığı işletme belgeli ( Belge No: 9681 ) bir turizm firmasıdır.

2015 yılında turizm sektörüne ilk adımını atan Admin Tour olarak sizlere en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Admin Tour kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmet çizgisinden bir gün olsun çıkmadan yurt iç ve yurt dışı destinasyonların da ekonomik tatiller yapmanızı sağlıyor ve bu süreç içerisinde uzman danışmalarımızın görüşlerine başvuruyoruz.

Kurumsal seyahat danışmanlığı hizmetlerimizin başlıca unsuru danışmanlığını yaptığımız misafirlerimizin en uygun fiyatla en kaliteli hizmeti almalarını sağlamaktır.

Vize danışmanlık hizmetimizle uzun ve zorlu bir sürece sahip olan vize işlemlerinde tüm detayları sizin yerinize düşünüyor, keyifli bir tatilin kapılarını sizlere açıyoruz. Sektörde öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemenin mutluluğu en derinden yaşıyor ve alternatif çözümlerle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı turları ile ilgili organizasyonların her detayına hakim olarak size en uygun seçenekleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Kişiye ya da kuruma özel VIP kurumsal organizasyonlarımızla da kalbinizden geçenlerin gerçek olmasını, ulaşımdan konaklamaya kadar her detayla tek tek ilgileniyor ve memnuniyetinizi önemsiyoruz.

A Grubu TÜRSAB ve IATA üyesi olan seyahat acentemizle güvenirliğin önemini biliyor, akıllarda soru işaretlerine yer bırakmıyoruz. Yenilikçi, dinamik ve işinde uzman ekibimizle seyahat sektöründe sahip olduğumuz tüm tecrübeleri sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. THY acente şirketimiz, uluslararası tüm havayollarıyla online bağlantılar kurarak rezervasyon işlemlerini güvenli bir şekilde yürüyor. Müşteri memnuniyetini ilk sıraya alan hizmet anlayışımız sayesinde tatillerinizin, hac ve umre ziyaretlerinizin, fuarlarınızın, uçak bileti alışverişlerinizin ve konaklama rezervasyonlarınızın kusursuz olmasını hedefleyerek mükemmeliyetçi bir anlayışla çalışıyoruz.

Sahip olduğumuz seyahat acentemizin ofislerin yanında online platformlarda da hizmet vererek kolay ulaşabilir bir politika izliyoruz. Teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından takip ediyor ve çağa ayak uydurarak siz değerli müşterilerimizin huzuruna sunuyoruz. Sahip olduğumuz teknolojik alt yapı gücünü uluslararası platformlara taşıma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Ekonomik uçak biletleri ile ulaşmanızı ve tatillerinizin daha keyifli geçmesini sağlamak Admin Tour Turizm ailesinin en önemli görevleri arasında. Sizden aldığımız güçle yolumuza devam ediyoruz.

 

 

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?