Kıbrıs Otelleri

Alışveriş sepetiniz boş!

Kıbrıs Otelleri

Türkiye’nin göz bebeği olan Kıbrıs, tatillerde en çok tercih edilen yerlerin başında geliyor. Kolay ulaşımı ve çeşitli seçenekleri sayesinde tatilcilerinin gönlünü kazanmayı başaran Yavru Vatan’da doğa ile iç içe, muhteşem vakitler geçirebilirsiniz. Güneşin yakıcı sıcaklığında Kıbrıs’ın birbirinden güzel plajlarında serinleyebilirsiniz. Plajların ince kumları ayaklarınızı okşarken size yalnızca denizin tadını çıkarmak kalıyor. Sabahları deniz, kum, güneş üçlüsü ile hasret giderdikten sonra akşamları eğlenceli mekanlarda soluğu alabilirsiniz. Kıbrıs’ta bulunan casino otelleri, her şey dahil oteller ve aile otelleri her ihtiyaca verebilecek nitelikte. Pasaport ve vize işlemleri ile vakit kaybetmek istemiyorsanız Kıbrıs tam da size göre.

Uygun fiyatlı tatiller hemen hemen herkesi cezbediyor. Hem tatil yapmak hem de bütçenizi zorlamamak istiyorsanız Kıbrıs otellerinin erken rezervasyon seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bir uçak ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu muhteşem yerde geçireceğiniz tatil sonrasında evinizi dönmek istemeyebilirsiniz. Kıbrıs otellerini isterseniz balayı, isterseniz organizasyon isterseniz de ailenizle vakit geçirmek için tercih edin. Seçim tamamen sizin elinizde. Yapmanız gereken sadece neyi istediğinize karar vermek. Tatil boyunca kendinizi keyif yapmaya adamak isterseniz isteklerinizi göz önüne aldıktan sonra her şey dahil konaklama seçeneklerine göz atabilirsiniz. Kıbrıs otellerinin sunduğu her şey dahil konaklama seçenekleri sayesinde size yalnızca tatilin tadını çıkarmak kalıyor.

Kıbrıs’ın en çok tercih edilen tatil noktaları arasında yer almasının en temel nedeni ise otellerinin verdiği kaliteli hizmet. Kıbrıs otelleri misafirlerinin isteklerini biliyor ve bu istekler doğrultusunda onlara hizmet veriyor. Kıbrıs’ta bulunan sayısız tatil köyü ve resort otel var. Bu yerler misafirlerinin havalimanlarından alımlarından otelde yapacakları aktivitelere kadar sayısız ayrıntıyı düşünüp organize ediyor. Bu ince ayrıntıları özenle hazırlayan Kıbrıs otellerinin bu kadar insan tarafından tercih edilmesi gayet haklı gözüküyor.

·        Kıbrıs’ın En Güzel Yerleri

Kıbrıs’a adım attığınız ilk anda doğanın güzelliği ve sokakların kendine has havası ile kendinizi masallar diyarında gibi hissedebilirsiniz. Birbirinden güzel ve lüks otelleri, tarihe ışık tutan mimari yapıları, çıktığınız anda tüm şehri ayaklar altına seren seyir tepeleri ve boydan boya uzanan sahilleri ile misafirlerini selamlayan Kuzey Kıbrıs tatilcilerin vazgeçilmezi olmaya aday. Buraya gelip, Kıbrıs’ın havasını soluyanların tekrar geri dönmesi oldukça sancılı oluyor. Yazları akşamüstü usul usul batan güneşin insanın üzerinde bıraktığı mahmurluk, Kıbrıs gazinolarından gelen eğlence yerleri ile dağılıp gidiyor. Girne Kıbrıs’ın en meşhur en gözde olan yerleri arasında. Girne’den sonra mutlaka görülmesi gereken yerlerin sırasını ise Aya Napa, Lefkoşa, Güzelyurt ve Baf alıyor.

·        Kıbrıs Mutfağı

Türk mutfağı ile büyük bir benzerlik gösteren Kıbrıs mutfağında bambaşka kültürlerin etkisini rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Kıbrıs otelleri birbirinden güzel lezzetleri sizin için bir araya getiriyor. Özellikle Akdeniz mutfağından aşina olduğunuz tatla karşılaşacağınız bu yerde Rum mutfağının esintilerini de hissedebilirsiniz. Buraya geldiğinizde mutlaka denemeniz gereken lezzetlerin başında molehiya yer alıyor. Bu ismi şeftali kebabı ve pilavuna izliyor.

·        Kıbrıs’a Ulaşım

Her yıl Türkiye’den milyonlarca kişinin seyahat ettiği Kıbrıs ulaşım konusunda en rahat edilen noktaların başında geliyor. Özellikle İstanbul, İzmir ve Adana havalimanlarından Kıbrıs Ercan Uluslararası Havalimanı’na yapılan direkt uçuşlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ercan Uluslararası Havalimanı’na kısa bir yolculuğun ardından ulaştıktan sonra şehir merkezine araç kiralama ya da taksi gibi özel ulaşım seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kıbrıs otelleri genellikle ulaşım konusunda transfer sağlıyor. Eğer otelinizin transferi varsa bunları düşünmenize bile gerek yok. Yaz aylarında daha faklı bir yolculuk yapmak isterseniz feribot seferlerini tercih edebilirsiniz. Deniz üzerinde keyifli bir yolculuk yapmanızı sağlayan feribot seferleri Mersin, Taşucu ve Alanya limanlarından gerçekleşiyor. Hem hava hem de deniz yolu ile Kıbrıs’a kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eğer kendi aracınızı ile tatile çıkmak isterseniz tercihinizi araçlı feribotlardan yana kullanabilirsiniz. Bu sayede hem deniz yolculuğu yapmış hem de tatil boyunca araç kiralama zahmetinden kurtulmuş oluşunuz.

 

 

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?