Kayak Otelleri

Alışveriş sepetiniz boş!

Kayak Otelleri

Kayak Otelleri kış aylarında aileniz ve sevdiklerinizle yapabileceğiniz en güzel tatil aktivitelerinden biridir. 

Ülkemizde son yıllarda daha çok genç nesil tarafından tercih edilse de ülkemizde coğrafi şartlar ve dağların yüksekliği kayak sporu yapmak için çok elverişlidir.

Yapılan bir araştırmaya göre dünyada 10 yıl içinde kayak sporu ancak 500 metrenin üstündeki tepelerde yapılabilecek. Mevcut kayak merkezlerinin bir çoğunda bu aşamada kayak yapılamayacak duruma gelecektir. Ülkemizde sadece Kaçkar dağlarında 50 'nin üzerinde 500 metreyi aşan tepe vardır. Dolayısıyla hem eğlenceli hem de heyecan verici bu spor dalı önümüzdeki dönemde daha çok ilgi uyandıracak ve ülkemizde yeni kayak merkezlerinin dolayıyla da kayak otellerinin yapılmasına olanak sağlayacaktır.

Ülkemizin bir çok bölgesinde kayak otelleri mevcuttur. 

En çok tercih edilen bölge Uludağ kayak otelleri olmasına rağmen son zamanlarda bir çok bölgede yeni kayak otelleri açılmıştır. Kartepe, Sivas, Erzurum Palandöken, Erzincan, Kartalkaya, Ilgaz Dağı, Sarıkamış, Davraz ve Erciyes kayak yapabileceğiniz bölgelerden bazılarıdır.

Mimaroba - Büyükçekmece de bulunan Admin Tour seyahat acentası üzerinden Coral Tatil'in sunduğu en uygun kayak otelleri rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?